Pieszczenie piersi – sposób na orgazm sutkowy

Pieszczenie piersi – sposób na orgazm sutkowy

Nie jest prawdą, że orgazm sutkowy jest tylko mitem; wręcz przeciwnie, doświadczyło go wiele kobiet. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nie jest on tak powszechny jak orgazm łechtaczkowy czy pochwowy. Aby kobieta mogła doświadczyć orgazmu sutkowego, potrzebuje cierpliwego partnera, który umiejętnie zapewni jej taką przyjemność. Jak więc pobudzać kobiece piersi, aby osiągnęła orgazm sutkowy?

Sprawdzone sposoby na orgazm sutkowy. Czy takie istnieją?

Kobiece piersi są zdecydowanie bardziej wrażliwe niż męskie sutki. Nawiasem mówiąc, pieszczoty męskich sutków również mogą przyjemnie pobudzić mężczyzn, jednak nie jest możliwe doprowadzenie mężczyzny do orgazmu w ten sposób. Wrażliwość kobiecych piersi stawia przed partnerem wyzwanie, wymaga delikatności i cierpliwości. Droga do orgazmu sutkowego jest długa i wymaga umiejętnego stopniowania przyjemności.

Zmysłowe dotykanie piersi mogą być nie tylko częścią wstępnych zabaw mających na celu prowadzenie do tradycyjnego lub oralnego seksu. Samo pobudzanie piersi może doprowadzić kobietę do orgazmu. Jednak należy pamiętać, że nie zawsze i nie każda kobieta w każdym momencie swojego życia… Skoro to nie takie proste, jak więc działać na piersi, aby doprowadzić do orgazmu sutkowego?

Sprawdzone sposoby na orgazm sutkowy
Sprawdzone sposoby na orgazm sutkowy / Dundanim / shutterstock.com

Istnieje wiele różnych sposobów, osiągnąć orgazm piersiowy, ale kluczową rolę odgrywa romantyczna atmosfera. Oto kilka wskazówek, które mogą być bardzo pomocne, jeśli chcesz osiągnąć sukces w tym zakresie:

 • Zaczynaj od głaskania piersi powolnymi, kolistymi ruchami. Partnerka będzie jeszcze bardziej zadowolona, jeśli użyjesz podgrzanego aromatycznego olejku do masażu lub kostek lodu. Możesz używać nie tylko palców, ale także piórek, pędzelków, ust, włosów, a nawet penisa. Wszystko, co jest miękkie i delikatne, nadaje się do pobudzania piersi.
 • Stwórz odpowiednie warunki. Zadbaj o odpowiednie światło, zapal świece i włącz przyjemną muzykę. Tworzenie romantycznego nastroju może mocno wpływać na odczucia.
 • Wybierz wygodną pozycję. Znajdź taką pozycję, która pozwoli Ci skupić się tylko na przyjemności. Wygoda jest kluczowa.
 • Wolno sobie wyobrażaj. Pozwól swojej wyobraźni na swobodne podróżowanie. Myśl o tym, co Cię podnieca, fantazjuj. Wyobraźnia może być bardzo pobudzająca. Nie ma co ukrywać, ale fantazje erotyczne mocno wpływają na rozkosz, pożądanie, a tym samym na możliwość doznania orgazmu.
 • Nie śpiesz się. Warto cieszyć się każdym momentem i doznaniem. Nie spiesząc się, pozwól sobie na pełne doświadczenie.
 • Eksperymentuj. Każdy jest inny, więc nie bój się eksperymentować. Odkrywanie, co sprawia Ci największą przyjemność, może być fascynującą przygodą.
 • Stopniowo zwiększaj siłę, z jaką głaszczesz piersi; podczas tej czynności stopniowo zbliżaj się do brodawek. Postaraj się je nawilżać — możesz posłużyć się w tym celu olejkiem do masażu, lubrykantem lub swoją śliną. Gdy brodawki twardnieją, masuj je w kręgach i delikatnie dotykaj czubków. W brodawkach znajduje się wiele nerwowych zakończeń, więc dotykanie, masowanie i ssanie już pobudzonych brodawek zagwarantuje partnerce zmysłowe doznania!

Pamiętaj, że pocieranie piersi i pobudzanie sutków nie musi prowadzić do sutkowego orgazmu, może być częścią zabawy wstępnej. Z biegiem czasu mężczyzna będzie wiedział, jak dotykać dziewczynę po biuście, aby jej brodawki stwardniały i jak zagwarantować jej niezapomniane doznania. Przy kolejnej okazji role mogą się odwrócić, wtedy kobieta może spróbować wywołać sutkowy orgazm u mężczyzny (do tego jeszcze wrócimy; liczymy, że ten temat Cię zainteresuje).

Pamiętaj, że doznawanie rozkoszy jest sprawą indywidualną. Cierpliwość i umiejętność słuchania sygnałów wysyłanych przez Twoje ciało to kluczowe elementy. Warto też pamiętać, że pieszczoty należy przerwać, jeśli powodują one dyskomfort zamiast przyjemności. Choć taka sytuacja nie jest częsta, może się zdarzyć.

Orgazm sutkowy. Samemu i osobno

Piersi można pieścić zarówno w trakcie uprawiania seksu lub zabaw z partnerem (np. pieszczot), jak i podczas masturbacji. Jeśli chodzi o praktyki autoerotyczne, można skupić się tylko na stymulacji biustu lub sięgnąć drugą ręką niżej.

Stymulując łechtaczkę i pochwę po uprzednim pobudzeniu piersi, często dochodzi się do bardzo intensywnego orgazmu. Warto jednak pamiętać, że w przypadku takich doznań kluczowe znaczenie mają takie elementy jak:

 • doświadczenie,
 • nastrój,
 • predyspozycje.

To, co sprawia jednym kobietom dużą przyjemność, dla innych może być wręcz nieprzyjemne. Czasem piersi są na tyle wrażliwe (np. przed miesiączką lub w czasie laktacji), że ich dotykanie tylko przynosi ból i dyskomfort. W takiej sytuacji nie należy kontynuować zabawy, jeśli jest to bolesne.

Orgazm sutkowy u mężczyzny. Czy jest to możliwe?

Czy u mężczyzn można doświadczyć przyjemności z orgazmu sutkowego? Zwykle mniej mówi się o sposobie, w jaki mężczyźni mogą czerpać radość z pieszczot piersiowych, dlatego też warto, byśmy i my zastanowili się nad tym, czy możliwy jest orgazm sutkowy u panów? Męskie piersi również są strefą erogenną, choć nie tak wrażliwą jak u kobiet. Orgazm sutkowy u mężczyzn jest więc naprawdę rzadki. Taki stan rzeczy nie oznacza jednakże, że należy zaniedbywać stymulację tej części ciała. Wręcz przeciwnie, może to być doskonały element podczas gry wstępnej.

Pieszczoty męskich piersi mogą być połączone z całowaniem i dotykiem innych części ciała, takich jak:

 • płatki i małżowiny uszu,
 • szyja,
 • plecy,
 • pośladki,

a także, co jest oczywiste, penis i jądra. Ważne jest umiejętne regulowanie napięcia podczas tego procesu.

Orgazm sutkowy. Nie tak łatwo go wywołać?

Nie każda kobieta, zwłaszcza bardzo młoda, będzie zdolna osiągnąć taki rodzaj orgazmu. Co ciekawe, wiele kobiet doświadcza swojego pierwszego orgazmu sutkowego dopiero w okresie… laktacji. Czasami zdarza się nawet, że kobiety doświadczają orgazmu podczas karmienia piersią, a nie w trakcie stosunku seksualnego. Hormony mają na to wpływ — to właśnie one sprawiają, że karmienie piersią jest przyjemne, jednocześnie zwiększając wrażliwość piersi na bodźce erotyczne.

Czy łatwo osiągnąć orgazm piersiowy
Czy łatwo osiągnąć orgazm piersiowy / shutterstock.com / Ground Picture

Generalnie, kobiece piersi są najbardziej wrażliwe tuż przed miesiączką, i w praktyce okazuje się, że to właśnie wtedy istnieje największe prawdopodobieństwo doprowadzenia kobiety, która nie jest w okresie laktacji, do orgazmu sutkowego.

Sprawdź również czy odgrywanie ról w łóżku to dobry pomysł

Jak można opisać orgazm sutkowy?

Orgazm sutkowy to niesamowite uczucie przyjemności i ekstazy, które można osiągnąć poprzez pobudzanie piersi i okolic sutków. To doświadczenie seksualne może różnić się od orgazmu genitalnego i często jest opisywane jako delikatniejsze i trwające dłużej.

Jak można osiągnąć orgazm sutkowy?

Oto kilka podstawowych kroków: stwórz romantyczną atmosferę, pobudzaj swoje piersi, rozgrzej swoją wyobraźnię, bądź cierpliwy

Czy każdy może doświadczyć orgazmu sutkowego?

Nie każdy może doświadczyć orgazmu sutkowego, ponieważ reakcje seksualne są bardzo indywidualne. Jest to doznanie dostępne dla niektórych osób, ale nie dla wszystkich. Ważne jest, aby cieszyć się przyjemnością i eksplorować swoje ciało, niezależnie od tego, czy osiąga się orgazm sutkowy.

Czy pieszczenie piersi może być bolesne?

Pieszczenie piersi nie powinno sprawiać bólu. Jeśli odczuwasz ból podczas stymulowania piersi, natychmiast przerwij działanie i skontaktuj się z lekarzem.

Leave a Reply

Required fields are marked *