Jakie zboczone pytania zadawać chłopakowi i jakie dziewczynie?

Jakie zboczone pytania zadawać chłopakowi i jakie dziewczynie?

Po co zadawać nieprzyzwoite pytania?

Zadawanie pytań ze smaczkiem może być formą zabawy z osobami, które się zna. Ważne jest, aby pytana osoba nie poczuła się urażona i wiedziała czy żartujemy czy też nie. Musimy wiedzieć na ile możemy sobie pozwolić względem danej osoby i czy takie pytania nie są krępujące dla niej. Jeśli są to zboczone pytania dla chłopaka lub zboczone pytania do dziewczyny, to raczej nie ma w tym nic złego. Takie pytania mogą dodać pikanterii i wprowadzić radosny nastrój.

Nie jest wcale powiedziane, że druga osoba musi odpowiedzieć zgodnie z prawdą. Wszystko zależy jaka jest konwencja takich pytań i czy mają one formę żartów czy też w ten sposób badamy przeszłość drugiej osoby lub jej temperament. Zboczone pytania do drugiej połówki to nic złego, pod warunkiem, że obie strony się na to zgadzają. Jeśli jesteś odważną osobą, to nic prostszego, po prostu zapytaj drugą osobę o to, co chcesz wiedzieć.

Sprawdź również czym jest miłość

Jakie pikantne pytania można zadać chłopakowi?

Jeśli zastanawiasz się jakie zboczone pytania zadać chłopakowi, to uruchom wyobraźnię. Może być to pytanie o to czy kiedyś fantazjował na temat ledwo co poznanej dziewczyny, czy kiedyś marzył o intymnym spotkaniu z nieco starszą nauczycielką, kiedy pierwszy raz się całował. Zboczone pytania do niego mogą być także o fantazje seksualne i o to czy ogląda filmy dla dorosłych. Zboczone pytania do chłopaka to nutka pikanterii w związku i otwartość na drugą osobę. Jeśli nie ma się odwagi zapytać wprost, można to obrócić w żart i zobaczyć reakcję. Nie każdy ma tyle odwagi, aby pytać o takie sprawy, szczególnie gdy jest się dość młodą osobą.

Jakie zboczone pytania do facetów
Jakie zboczone pytania do facetów / iStock.com / Jacob Ammentorp Lund

Wiele zależy od tego na jakim etapie jest związek i czy macie za sobą wspólne doświadczenia seksualne. Każde pytanie powinno być dopasowane do aktualnej sytuacji w związku, aby czegoś nie popsuć takim pytaniem. Zboczone pytania są w porządku, jeśli nie przekraczają granic drugiej osoby. Jamie zboczone pytania zadać chłopakowi? Zboczone pytania do chłopaka mogą obejmować wszystko to, czego chcemy się od niego dowiedzieć.

Zobacz także ile trwa zauroczenie

O co jeszcze można pytać? Czy tylko drugą połowę?

Pytania ze smaczkiem to oczywiście nie tylko temat zarezerwowany dla par. Czy zboczone pytania dla przyjaciółki to coś złego? Wprost przeciwnie, bo takie zwierzenia między dziewczynami to okazja do poznania się wzajemnie i świetna zabawa. Przyjaciółkę można zapytać właściwie o wszystko bez obawy o ośmieszenie czy nieporozumienia. To jest bardzo komfortowa sytuacja, gdzie można sobie powiedzieć naprawdę wiele i otrzymać wsparcie, a także wymienić się doświadczeniami. Zatem jakie są zboczone pytania dla przyjaciółki?

Można zapytać kiedy pierwszy raz całowała się z języczkiem, czy ma za sobą swój pierwszy raz i czy miała intymne sytuacje w nietypowych miejscach na przykład w aucie czy w przebieralni. Kolejne zboczone pytania do dziewczyny, w tym wypadku przyjaciółki, mogą być o to czy wymieniała kiedyś pikantne smsy z chłopakiem i czy przebierała się w jakiś uwodzicielski strój dla chłopaka. Jak widać, tutaj pole dla wyobraźni jest duże i wystarczy tylko dobrze się zastanowić.

A jak zadawać takie pikantne pytania w grupie?

Najprostszy i znany sposób na niedozwolone pytania to gra w butelkę. Ta forma zabawy pozwoli na zadawanie takich pytań bez skrępowania, a każdy musi na nie odpowiedzieć. Takie zboczone pytania do butelki to sposób na imprezy lub na zabawę z przyjaciółmi. Oczywiście ich tematykę należy dostosować do osób, z którymi się gra i przemyśleć, o co chce się zapytać. Jeśli wszyscy się dobrze znają i są przyjaciółmi to zboczone pytania do butelki nie będą żadnym problemem. O co wtedy pytać kobiety? O fantazje seksualne, o całowanie z dziewczyną, o gadżety erotyczne. Nieco inne będą zboczone pytania dla chłopaka, bo można pytać o pierwszy raz, o wymarzoną kobietę pod kątem wyglądu i cech takich jak biust, nogi czy pupa.

Pytania zboczone do kobiet
Pytania zboczone do kobiet / iStock.com / fizkes

Zboczone pytania do niego mogą także obejmować fantazje seksualne. Wszystko na co druga osoba chce odpowiedzieć, jest w porządku i jeśli nie czuje przy tym dyskomfortu i dobrze się bawi, to można czuć się usprawiedliwionym. Zawsze też można dać prawo do poproszenia o inne pytania.

Czytaj też co faceci lubią w łóżku

Kiedy zadawać zboczone pytania?

Każda okazja jest dobra i to jakie zboczone pytania zadać chłopakowi jest mniej ważne od tego, kiedy to zrobić. Można to zrobić w intymnej sytuacji lub gdy jest się na spokojnie tylko we dwoje. Inna konwencja to forma zabawy razem lub w grupie, za pomocą pytań do butelki. Takie specjalne okazje jak walentynki czy urodziny to także sposobność do takich pytań. Każdorazowo trzeba wyczuć sytuację i zrobić to umiejętnie.

Czym są zboczone pytania?

To pikantne pytania o fantazje seksualne, o gadżety erotyczne i doświadczenia seksualne. Wszystko co jest związane z seksualnością.

Komu zadawać takie pytania?

Najprędzej chłopakowi lub dziewczynie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pytać także przyjaciółkę o takie sprawy. Muszą to być osoby, którym ufamy i z którymi czujemy się dobrze.

W jakiej formie zadawać te pytania?

Można zrobić to w formie zabawy we dwoje lub na zasadzie zabawy w butelkę w grupie. Takie pytania mogą być też zadane w sytuacji intymnej lub przy szczerej rozmowie.

Czy warto zadawać pikantne pytania?

Jeśli tylko można się czegoś dowiedzieć o drugiej osobie, to owszem. Ważne jest aby każda ze stron czuła się komfortowo i osoba pytana mogła swobodnie odpowiadać.

Leave a Reply

Required fields are marked *