Jak urozmaicić sex? Najlepsze sposoby na nowe doznania

Jak urozmaicić sex? Najlepsze sposoby na nowe doznania

Relacje w związku zależą od wielu czynników. Wśród nich jedną z najważniejszych jest udany sex, który w połączeniu z budowanym zaufaniem, przyjaźnią i wsparciem w codzienności staje się fundamentem stabilnego związku. Każda para po wypaleniu się pierwszego żaru namiętności popada w łóżkową rutynę, która działa niekorzystnie nie tylko na poziom satysfakcji ze zbliżeń, ale całokształt tworzonego związku. Dowiedz się, jak urozmaicić sex, by w sypialni (lub poza nią) zbliżać się do siebie, nie oddalać z powodu rutyny.

Jak urozmaicić sex po pierwszym zauroczeniu?

Pierwsze trzy miesiące związku są czasem absolutnego, bezwarunkowego zauroczenia, połączonego z nieustannym pożądaniem partnera/partnerki. W tym czasie nie jest ważne, czy kochamy się w sypialni, czy też w innym pomieszczeniu, kto jaką ma sylwetkę i bieliznę na sobie. Po upływie kilku miesięcy namiętność, związana z absolutnym zauroczeniem zaczyna wygasać i jeśli między wami narodziła się przyjaźń, połączona z chęcią budowania wspólnej przyszłości zamiast poszukiwać wrażeń w towarzystwie kolejnej osoby, warto zastanowić się jak urozmaicić sex w stabilnym związku oparty na miłości.

Najlepsze metody na urozmaicenie stosunków
Najlepsze metody na urozmaicenie stosunków / shutterstock.com / Volodymyr TVERDOKHLIB

Przede wszystkim zastanówcie się, co sprawia wam największą frajdę w łóżku i co jest źródłem wyjątkowej przyjemności. Z tych elementów nie rezygnujcie. Dodajcie natomiast do nich coś, czego jeszcze razem nie próbowaliście. Odkrywając swoje ciała w pierwszych tygodniach czy miesiącach znajomości z pewnością nie mieliście czasu na celebrację siebie. Urozmaicenie sexu poprzez bardziej wyrafinowaną, dłuższą grę wstępną sprawi, że będziecie wciąż sobą nienasyceni. 

Sprawdź również czym jest pożądanie

Jak najprościej urozmaicić sex z mężem?

Po kilku miesiącach lub latach formalnego związku z pewnością zastanawiasz się, jak urozmaicić sex z mężem, aby to, co was łączy nie było jedynie listą zadań na kolejny tydzień oraz koniecznością spłaty kredytu hipotecznego. Z sexem czasem trzeba ostrożnie i nieśmiało, jednak skoro jesteście ze sobą już na dobre i na złe, nie bójcie się odważnych, szybkich decyzji. Nowa, erotyczna bielizna w połączeniu z butelką czerwonego wina to nieskomplikowany sposób na to, jak urozmaicić sex z mężem.

Drogie panie, nawet jeśli sylwetka nie jest już taka sama jak w chwili, gdy się poznaliście, mężczyzna wybiera właśnie Ciebie i nie musisz czuć kompleksów z powodu fałdki na brzuchu. Pozwól sobie na odważniejszy wygląd w sypialni, a on z pewnością pokaże Ci, jak urozmaicić sex w związku z dłuższym stażem. 

Eksperymenty z erotycznymi zabawkami – czy to dobry sposób na urozmaicenie?

Gadżety erotyczne są bardzo zróżnicowane i z pewnością znajdziesz wśród nich akcesoria, odpowiednie dla początkujących i zaawansowanych w sex zabawach użytkowników. Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak urozmaicić sex, wizyta w internetowym lub stacjonarnym sex shopie to doskonały pomysł. Dzięki nim przekonasz się, jak urozmaicić sex oralny i czy akcesoria erotyczne to coś dla Ciebie. Warto spróbować osobiście, nawet jeśli na stałe nie zagoszczą one w waszym zestawie ulubionych akcesoriów. 

Odrobina szaleństwa poza sypialnią sposobem na przełamanie rutyny

Jeśli wciąż poszukujesz sposobu na urozmaicenie sexu, koniecznie wypróbuj randkę w nietypowym miejscu. Kochacie się we własnej sypialni? Przenieście zabawę do innego pomieszczenia lub zorganizujcie romantyczną randkę w restauracji z niezwykłym spotkaniem we dwoje w samochodzie, w hotelu lub w ustronnym miejscu na trasie, prowadzącej do domu.

Sex - w jaki sposób go urozmaicić
Sex – w jaki sposób go urozmaicić / shutterstock.com / 4 PM production

Możecie też wyjechać razem na weekend lub zafundować sobie odrobinę przyjemności w kuchni, łazience lub w salonie. A może w przedpokoju, jak tylko zamkniecie za sobą drzwi mieszkania? Pikantna rozmowa może być elementem urozmaicenia, a przesyłane sobie nawzajem gorące zdjęcia dodatkowo podkręcą czas oczekiwania na spotkanie po pracy.

Zobacz także co to jest seksapil

Czy nowa bielizna to dobry sposób na urozmaicenie sexu?

Zmysłowa bielizna to doskonały sposób na podkręcenie atmosfery w sypialni. Koniecznie powinna być czarna lub czerwona, pełna koronek, przezroczystości i siateczek.

Nudny sex w małżeństwie – co szybko przełamie rutynę?

W małżeńskim sexie najlepiej sprawdzają się gry erotyczne lub akcesoria z sex shopu. Spełniaj swoje fantazje z partnerem/ką, przekonaj się osobiście, czy BDSM jest dla Ciebie.

Czy wspólne oglądanie porno to dobry sposób na urozmaicenie sexu?

Jeżeli obydwie strony nie mają przeciwskazań, wspólne oglądanie pikantnych scen może podkręcić atmosferę. Jeśli nie wiesz jak urozmaicić sex, oglądanie filmów dla dorosłych może być ciekawą opcją na grę wstępną lub sposobem na to, jak urozmaicić sex oralny.

Jak urozmaicić sex oralny?

W każdym związku przychodzi znużenie. Sex oralny jest jednak doskonałą odpowiedzią na urozmaicenie i nawet, jeśli praktykujecie go często możecie wypróbować akcesoria, dzięki którym wrażeni będą zupełnie inne. Sprawdź, jak będzie smakował sex oralny wraz z owocami lub słodyczami w waszym łóżku lub akcesoriami erotycznymi, które dodatkowo pobudzą pożądanie. To świetna okazja do eksperymentowania z gadżetami erotycznymi, które dostarczają mnóstwo frajdy.

Leave a Reply

Required fields are marked *