Co faceci lubią w łóżku? Czyli jak zadowolić faceta

Co faceci lubią w łóżku? Czyli jak zadowolić faceta

Co faceci lubią w łóżku? Czyli jak zadowolić faceta. Z tym pytaniem wbrew pozorom boryka się wiele kobiet, które nie wiedzą, jak zadowolić mężczyznę w łóżku. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż wiedza na ten temat wciąż jest nieznana wśród wielu kobiet. Nie oznacza to jednak, że tej wiedzy nie da się nadrobić. Wręcz przeciwnie, wiedzę tą nie tylko można, ale wręcz trzeba uzupełniać, aby w waszym związku nie wiało nudą. Dzięki nam zdobędziecie wiedzę na temat tego, co lubią mężczyźni w łóżku.

Jak zadowolić faceta w łóżku? 

Niestety, na to pytanie nie da się odpowiedzieć w sposób jednoznaczny. Każdy bowiem facet lubi w łóżku co innego. Najlepszym wiec rozwiązaniem tego problemu, jest poznanie potrzeb faceta. Aczkolwiek sposobów, w jakie możecie jak zadowolić mężczyznę w łóżku. Najprostsze jest zapytanie wprost, co wasz mężczyzna lubi. Jednak dla niektórych facetów jest to delikatnie mówiąc, krępujące.

Co więc w takim wypadku można zrobić? Eksperymentować oraz obserwować reakcje waszego mężczyzny. W tym celu możecie zaciągnąć nieco informacji w Internecie, jakie są na przykład najbardziej lubiane pośród  mężczyzn. Pomocne są w tym między innymi różnego rodzaju fora internetowe, gdzie możecie znaleźć różnego rodzaju opinie internautów na temat danej pozycji.  Warto też sięgnąć po fachowe książki, z których między innymi seksuolodzy podpowiedzą wam, co lubią mężczyźni w łóżku. Bez problemu tego typu literaturę znajdziecie zarówno w tradycyjnych księgarniach, jak i również ich internetowych odpowiednikach, gdzie jest ich zdecydowanie więcej. Jeżeli więc nie wiecie, jak zadowolić faceta w łóżku, to być może tam znajdziecie inspiracje.

Jak zadowolić mężczyznę w łóżku
Jak zadowolić mężczyznę w łóżku / shutterstock.com / Aloha Hawaii

Atmosfera to podstawa, czyli jak zadowolić faceta, aby zwariował na waszym punkcie

Wbrew wielu opiniom, atmosfera w łóżku dla faceta jest bardzo ważnym czynnikiem pobudzającym go do dalszej akcji. W tym momencie zapewne zastanawiacie się, jak prawidłowo się za to zabrać. Najlepszym rozwiązaniem może być w tym wypadku zastosowanie różnego rodzaju zabawek erotycznych, czy też gadżetów, takich jak między innymi seksowna bielizna. W ten sposób możecie w czasie prowadzenia gry wstępnej z waszym facetem, przy odpowiednim podejściu doprowadzić waszego mężczyznę do wprost szaleństwa. Co ważne, tego typu gadżety bez większego problemu znajdziecie w różnego rodzaju internetowych sex shopach.

Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania, jest dyskrecja. Dzięki niej znacznie łatwiej jest zachować element zaskoczenia u faceta, co dodatkowo może podkręcić jego emocje. Biorąc to pod uwagę, można więc śmiało stwierdzić, że to, co faceci lubią w łóżku, to w dużej mierze odpowiednio poprowadzona przez kobietę atmosfera. 

Sprawdź również czy związek na odległość to dobry pomysł

Sex oralny oraz pieszczoty

Jedną z odpowiedzi na pytanie, jak zadowolić mężczyznę, jest sex oralny. Bardzo wielu facetów lubi go, choć nie każdy z nich się do tego przyznaje. Jednak nie ma co się oszukiwać, wymaga on od kobiety nieco wprawy. W przeciwnym wypadku nie będzie on sprawiał mężczyźnie odpowiednio dużo przyjemności. A wręcz w skrajnych przypadkach może on być dla niego bolesny. A przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. Jeżeli więc nie wiesz, jak odpowiednio zabrać się za seks oralny z twoim facetem, lepszym rozwiązaniem mogą okazać się wzajemne pieszczoty. A wbrew pozorom to, co mężczyźni lubią w łóżku, to bardzo często są różnego rodzaju pieszczoty. Nic tak bowiem czasami nie pobudza dodatkowo do działania faceta, jak właśnie kobieca ręka.

Jak zadowolić faceta
Jak zadowolić faceta / shutterstock.com / sakkmesterke

Tym bardziej że korzyści z tego mogą być obopólne, gdyż wzajemne pieszczoty bardzo często pobudzają również i kobietę do działania. Jeżeli wiec z jakiegoś powodu nie chcecie bądź nie możecie uprawiać z waszym mężczyzną sexu oralnego, warto jako jego alternatywę potraktować wzajemne pieszczoty. Tym bardziej że do tego typu pieszczot możemy z powodzeniem wykorzystać wspomniane przez nas wcześnie różnego rodzaju zabawki erotyczne przeznaczone dla par. W tej kwestii w zasadzie ogranicza nas jedynie wyobraźnia,  która podpowie wam lub też nie, jak zadowolić mężczyznę.

Zobacz także co to jest pożądanie

Czy jest coś, co mężczyźni lubią w łóżku szczególnie?

Przede wszystkim pieszczoty oraz odpowiednią atmosferę. Warto również rozważyć włączenie do zabawy różnego rodzaju gadżetów oraz sexu oralnego. Dobrym pomysłem mogą być również ubrania erotyczne.

Czy można jasno określić, co lubią faceci w łóżku?

Niestety, ale nie jest to możliwe. Każdy mężczyzna w tej kwestii ma inne upodobania. Są jednak pewne wspólne wzorce, dzięki którym kobiety mogą się inspirować w trakcie zabaw łóżkowych.

Dlaczego warto poznawać potrzeby mężczyzn w łóżku?

Odpowiedzią na to pytanie jest spotęgowanie doznań, jakie płyną z seksu. Pamiętajmy, że ma być on przede wszystkim przyjemnością, a nie smutnym obowiązkiem. Jeżeli więc zależy wam na przyjemnością waszego mężczyzny, to warto zapoznać się z jego potrzebami łóżkowymi.

Czy zabawy z facetem w łóżku, mogą być korzystne również dla kobiety?

Oczywiście, że tak. Mogą one bowiem stanowić doskonały element gry wstępnej. W ten sposób oboje mogą czerpać dodatkową przyjemność w trakcie seksu.

Leave a Reply

Required fields are marked *